ogo BCvK kooiker voor mobiel

BELGISCHE CLUB VOOR KOOIKERHONDJES

Erkende fokkers

Fokkers die zich aan het fokreglement houden

Hieronder vindt u een lijst van de fokkers die alle gezondheidsonderzoeken laten doen/herhalen bij de ouderdieren, die vol passie hun pups grootbrengen en socialiseren. Uiteraard heeft elke fokker zijn eigenheid, maar bij deze fokkers kan u gerust zijn dat u niet met broodfok te maken krijgt en een gezonde goed gesocialiseerde pup krijgt. Fokkers die niet (meer) voldoen aan de regels worden verwijderd van deze lijst.

Martin Berben – Oudsbergenmartinberben@hotmail.com

Kooikerhondjes Oudsbergen

 

Sandra Wijgerde – Ravelsvannooyewey@hotmail.comKooikerhondjes Van Nooyewey
Els Taveirne – Bruggedelaere-taveirne@pandora.beKooikerhondje Beaufort ter Reie
Emily Dendooven – Houthulstinfo@vantwitblesje.bevan ’t Wit Blesje
Maddy Fidler –Tongerenfidler.maddy@telenet.be Of Fiddler’s Friends
Luc Verschuere – Kluisbergenpr034683@gmail.comKooikerhondje Van Ruyensbrug

Johny Winderickx

– Hechtel-Eksel

johnyw1960@hotmail.com 

Helene Luyten-

Weelde

bax.luyten@gmail.com 

 

 
LpK
LpK